Czarni Pałck Gospodarze

Sebastian 92

Utworzono:

04.09.2018

Ostatnie niedzielne spotkanie z Kijowiowianką Kije zakończyło się remisem. Do przerwy obie drużyny miały wiele sytuacji w tym stuprocentowych aby objąć prowadzenie ale żadnej z nich to się nie udało. Druga połowa była tak samo wyrównana jak i pierwsza,obie drużyny dobrze się broniły natomiast ataki były bardzo nieskuteczne co skutkowało bezbramkowym remisem. Sytuacja zmieniła się w 76' minucie kiedy to bramkarz Czarnych Pałck wypiąstkował piłkę wprost pod nogi Bartosza Hoffmana który zamienił tę szansę na bramkę. Wydawało się,że Derby skończą się w identyczny sposób co mecz tydzień wcześniej z Jednością Podmokle ale Czarni pokazali,że potrafią walczyć do końca. Wszystko zmieniło się w 85' minucie kiedy to po faulu,z rzutu wolnego w pole karne piłkę wrzucił Patrycjusz Polaczyk, przejął ją Błażej Kondej i podał do Jacka Pancerza który umieścił piłkę w siatce, jednocześnie ratując 1 cenny punkt dla Czarnych.

Wiadomości (utwórz nową)