DERBY NA REMIS

Ostatnie niedzielne spotkanie z Kijowiowianką Kije zakończyło się remisem.
Do przerwy obie drużyny miały wiele sytuacji w tym stuprocentowych aby objąć prowadzenie ale żadnej z nich to się nie udało.
Druga połowa była tak samo wyrównana jak i pierwsza,obie drużyny dobrze się broniły natomiast ataki były bardzo nieskuteczne co skutkowało bezbramkowym remisem.
Sytuacja zmieniła się w 76' minucie kiedy to bramkarz Czarnych Pałck wypiąstkował piłkę wprost pod nogi Bartosza Hoffmana który zamienił tę szansę na bramkę.
Wydawało się,że Derby skończą się w identyczny sposób co mecz tydzień wcześniej z Jednością Podmokle ale Czarni pokazali,że potrafią walczyć do końca.
Wszystko zmieniło się w 85' minucie kiedy to po faulu,z rzutu wolnego w pole karne piłkę wrzucił Patrycjusz Polaczyk, przejął ją Błażej Kondej i podał do Jacka Pancerza który umieścił piłkę w siatce, jednocześnie ratując 1 cenny punkt dla Czarnych.

Powiązana galeria: